Aquapark bol otvorený v roku 2000 ako vôbec prvý aquapark v Maďarsku a je prístupný z územia plážového kúpaliska po zakúpení osobitnej pásky na rukáv, ktorá môže byť platná na celý deň alebo aj na kratšiu dobu. Táto časť komplexu kúpeľov očakáva svojich hostí, rovnako deti a dospelých v období od mája do jesene.

Aquapark poskytuje 9 druhov klzných dráh návštevníkom, ktoré so štartom z výšky viac ako 10 metrov poskytujú návštevníkom perfektný  zážitok. O kĺzačky vytvorené pri otvorení kúpaliska (štvordráhová multi-kĺzačka, kamikadze, hydrokĺzačka, čierna diera, šialená rieka, obrovská kĺzačka) bol taký veľký záujem, že sa do popredia okamžite dostala myšlienka ich rozšírenia. Vzhľadom na veľký úspech novej služby Aquaparku oddeleného od kúpaliska, došlo v roku 2002 s ďalším rozvojom k rozšíreniu na 1 hektárovú plochu a ponúka ďalšie kĺzačky v zhode s nárokmi hostí. Nové dráhy dostali názvy big hole, twister a niagara.

Pre všetky vekové skupiny poskytujú tri plážové bazény a vírivá rieka možnosti pre oddych, kúpanie a šmykľavé zážitky. Ďalšiu zábavu pre malé deti zaisťuje mini kĺzačka, vodný zámok a ihrisko vyhotovené z dreva. Z bazénov Aquaparku sú viditeľné podoby zvierat v životnej veľkosti nachádzajúce sa na území pláže, ktoré môžu ako symboly príjemných zážitkov zostať nielen v pamäti detí, ale aj dospelých.

AQUA-PALACE

Na krytej plavárni Vás okrem kúpania očakávajú fínske, infra a parné sauny, ponáracie a Kneippové bazény, široký výber masáží, kaderníctvo, pedikúra, manikúra a v neposlednom rade široký sortiment stravovacích zariadení. 

Zvláštny úsek je vytvorený pre deti, kde je k dispozícii bazén, kĺzačka, detské ihrisko, miesto na kojenie a prebaľovanie, plaváreň pre batoľatá, zariadenie pre skákanie a aj miestnosť pre oddychovanie detí. Služby poskytované deťom sú bezpečné a pri plánovaní boli rovnako zohľadnené nároky detí a očakávania rodičov.

Na prízemí kúpeľov je vytvorených 8 tematických bazénov so znázornením symbolov rôznych vekov a kultúr, ktoré hostí sprevádzajú do sveta kúpeľov rôznych kultúr.

Zaujímavou atrakciou je aj kĺzačka, ktorá je viac ako 8 metrov vysoká a jej úplná dĺžka presahuje 74 metrov.