Súčasťou komplexu kúpeľov v Hajdúszoboszló je pláž, ktorá poskytuje možnosť kúpania, oddychu a zábavy pre všetky generácie. Kúpalisko leží na ploche 30 hektárov a súčasťou komplexu je 13 bazénov, z ktorých vyniká hlavne bazén s umelým vlnobitím. Najväčšiu pozornosť však vyvoláva "morské pobrežie", ktoré je najväčším vybudovaným plážovým bazénom Strednej Európy. Stredomorský štýl pripomínajú piesočnaté pobrežie, pirátska loď, maják a palmové stromy. Deti si môžu vybrať z viacerých bazénov - detský člapkací bazén, výukový bazén a alebo omega-bazén s dvojdráhovou kĺzačkou. Na území plážového kúpaliskaje aj detské ihrisko. Široký výber bazénov je doplnený extra službami, ktoré sú prístupné za poplatok: požičanie plaviek, prenájom lehátka a úschovňa cenných vecí.

Na území kúpaliska ponúkajú stravovacie zariadenia rôzne jedlá maďarskej a zahraničnej gastronómie. V športovom stredisku sa môžete venovať aktivitám ako sú plážový volejbal, stolný tenis, plážový futbal alebo tenis. K dispozícii je aj ostrov naturistov.

Na spestrenie vodných zážitkov Hungarospa sa na území plážového kúpaliska organizujú aj rôzne pohybové programy, tanečné, hudobné a iné zábavné programy.